نشسته‌ام به در نگاه میکنم .

دروغ گفتم :)) نشسته‌ام سریال می بینم . جدیدا سریال ژاپنی Alice in Borderland ساخته نتفلیکس و شروع کردم که انگاری برای فصل دوم هم تمدید شده

سریال بدون اسپویل درباره چندتا جوونه انگل جامعه‌س :)) که خیلی یهو از یه دنیای موازی و خالی از سکنه سردرمیارن و باید برای بقا تلاش کنن .

خلاصه داستان سریال نه تنها کلیشه‌س، بلکه آشغاله . جدیدا هرچیزی و میخوان به خورد مخاطب بدن یه دنیای موازی بهش اضافه میکنن . 

سریال شما رو یاد فیلم هایی مثل "اره" و "مکعب" و از این دست فیلم ها میندازه . نکته‌ای که برای من حالب بود توی همون شروع سریال اتفاق می افته . 

سه تا جوون لَش وسط یکی از میدون های شلوغ شهر شوخی خرکی میکنن و یکی دوتا ماشین میزنن به هم . پلیس میاد که بره ببینه کی بوده و چی بوده که خشتک بدره و این سه تا جوون میان که فرار کنن و خیلی هم از شوخی خرکی حال کردن . تصمیم میگیرن وارد مترو شده و توی توالت قایم شن . 

هنگام ورود به مترو کارت میکشن . واسه عبور از گیت کارت میکشن . یا نشون میدن . (تکنولوژی ها متفاوته) . من خودم و باختم . اینکه حتی موقع فرار هم به یه سری قوانین احترام میذارن . آره، شاید دلیل این بوده که حراست مترو دیگه خفتشون نکنه ولی این واسم خیلی جالب بود که وقتی دارن میدوئن و فرار میکنن اول کارت میکشن . 

یعنی میتوام بگم پیروی از قوانین توی ذهنشون نهادینه شده . اینکه وسط خیابون شوخی خرکی کردن یه انفجار احساسی بوده . 

شاید اگه ما هم توی ایران موقع فرار اول کارت میکشیدیم الان اسم من میازاکی بود . 

سریال خوبیه . سرگرم کننده‌س . ببینید . 

دو فیلم و نصفی

یکم خودمونی تر درباره سریال sex education

چندتا فیلم و انیمیشن خوب

فیلم های جنگی یا داستان هایی از جنگ با نازی

سریال وایکینگ و ببینیم؟

سریال قورباغه

وقتی یه نکته توی یه سریال باعث تعجبت میشه

سریال ,  ,یه ,توی ,هم ,بوده ,شوخی خرکی ,کارت میکشن ,سه تا ,تا جوون ,موقع فرار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پخش کلی بنرهای آماده ( کربلا - تسلیت) - پخش بنر های مناسبتی - چاپ ارزان به صورت شبانه روزی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی دیجی مارکتر سقوط ازاد photoshopi مجله اینترنتی آپامه طلا تی وی . آرشیوی از بهترین فیلمهای ایرانی وان مووی